Rozpis turnaje

08.06.2010 08:44

 

Program Mistrovství světa ve fotbale 2010

Mistrovství světa ve fotbale v JAR se koná od 11. června do 11. července a my vám přinášíme kompletní program všech zápasů na MS, které budete moci sledovat živě buďto na programu ČT2 nebo ČT4.

Skupina A

  • 11. června 15:00 (Johannesburg-Soocer City) - JAR - Mexiko
  • 11. června 20:30 (Kapské Město) - Uruguay - Francie
  • 16. června 20:30 (Pretoria) - JAR - Uruguay
  • 17. června 13:30 (Polokwane) - Francie - Mexiko
  • 22. června 16:00 (Rustenburg) - Mexiko - Uruguay
  • 22. června 16:00 (Bloemfontein) - Francie - JAR

Skupina B

  • 12. června 13:30 (Johannesburg-Ellis Park) - Argentina - Nigérie
  • 12. června 16:00 (Port Elizabeth) - Korejská republika - Řecko
  • 17. června 16:00 (Bloemfontein) - Řecko - Nigérie
  • 17. června 20:30 (Johannesburg-Soccer City) - Argentina - Korejská republika
  • 22. června 20:30 (Durban) - Nigérie - Korejská republika
  • 22. června 20:30 (Polokwane) - Řecko - Argentina

Skupina C

  • 12. června 20:30 (Rustenburg) - Anglie - USA
  • 13. června 13:30 (Polokwane) - Alžírsko - Slovinsko
  • 18. června 16:00 (Johannesburg-Ellis Park) - Slovinsko - USA
  • 18. června 20:30 (Kapské Město) - Anglie - Alžírsko
  • 23. června 16:00 (Port Elizabeth) - Slovinsko - Anglie
  • 23. června 16:00 (Pretoria) - USA - Alžírsko

Skupina D

  • 13. června 16:00 (Durban) - Německo - Austrálie
  • 13. června 20:30 (Pretoria) - Srbsko - Ghana
  • 18. června 13:30 (Port Elizabeth) - Německo - Srbsko
  • 19. června 13:30 (Rustenburg) - Ghana - Austrálie
  • 23. června 20:30 (Johannesburg) - Ghana - Německo
  • 23. června 20:30 (Nelspruit) - Austrálie - Srbsko

Skupina E

  • 14. června 13:30 (Johannesburg-Soccer City) - Nizozemsko - Dánsko
  • 14. června 16:00 (Bloemfontein) - Japonsko - Kamerun
  • 19. června 16:00 (Durban) - Nizozemsko - Japonsko
  • 19. června 20:30 (Pretoria) - Kamerun - Dánsko
  • 24. června 20:30 (Rustenburg) - Dánsko - Japonsko
  • 24. června 20:30 (Kapské Město) - Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

  • 14. června 20:30 (Kapské Město) - Itálie - Paraguay
  • 15. června 13:30 (Rustenburg) - Nový Zéland - Slovensko
  • 20. června 13:30 (Bloemfontein) - Slovensko - Paraguay
  • 20. června 16:00 (Nelspruit) - Itálie - Nový Zéland
  • 24. června 16:00 (Johannesburg-Ellis Park) - Slovensko - Itálie
  • 24. června 16:00 (Polokwane) - Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

  • 15. června 16:00 (Port Elizabeth) - Pobřeží sloniny - Portugalsko
  • 15. června 20:30 (Johannesburg-Ellis Park) - Brazílie - KLDR
  • 20. června 20:30 (Johannesburg-Soccer City) - Brazílie - Pobřeží slonoviny
  • 21. června 13:30 (Kapské Město) - Portugalsko - KLDR
  • 25. června 16:00 (Durban) - Portugalsko - Brazílie
  • 25. června 16:00 (Nelspruit) - KLDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

  • 16. června 13:30 (Nelspruit) - Honduras - Chile
  • 16. června 16:00 (Durban) - Španělsko - Švýcarsko
  • 21. června 16:00 (Port Elizabeth) - Chile - Švýcarsko
  • 21. června 20:30 (Johannesburg-Ellis Park) - Španělsko - Honduras
  • 25. června 20:30 (Pretoria) - Chile - Španělsko
  • 25. června 20:30 (Bloemfontein) - Švýcarsko - Honduras

Osmifinále:

  • 26. června 16:00 (Port Elizabeth) - 1A - 2B (1)
  • 26. června 20:30 (Rustenburg) - 1C - 2D (3)
  • 27. června 16:00 (Bloemfontein) - 1D - 2C (4)
  • 27. června 20:30 (Johannesburg-Soccer City) - 1B - 2A (2)
  • 28. června 16:00 (Durban) - 1E - 2F (5)
  • 28. června 20:30 (Johannesburg-Ellis Park) - 1G - 2H (7)
  • 29. června 16:00 (Pretoria) - 1F - 2E (6)
  • 29. června 20:30 (Kapské Město) - 1H - 2G (8)

Čtvrtfinále:

  • 2. července 16:00 (Port Elizabeth) - 5 - 7 (C)
  • 2. července 20:30 (Johannesburg-Soccer City) - 1 - 3 (A)
  • 3. července 16:00 (Kapské Město) - 2 - 4 (B)
  • 3. července 20:30 (Johannesburg-Ellis Park) - 6 - 8 (D)

Semifinále:

  • 6. července 20:30 (Kapské Město) - A - C
  • 7. července 20:30 (Durban) - B - D

O 3. místo:

  • 10. července 20:30 (Port Elizabeth) -

Finále:

  • 11. července 20:30 (Johannesburg-Soccer City) -