PODHŮŘÍ - STARÉ BUKY

02.06.2013 10:45

Podhůří – Staré Buky 3:3 (0:3), na penalty 1:3. Branky: D. Zdržálek, Hampl, Smejkal – Kuric 2, Prokop. Rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 2:3. Diváků: 40. Začalo to pro domácí skvostně. Už v první minutě prohrávali po fatální chybě obrany. Po dvaceti minutách bylo skóre již 0:3 a asi dvě desítky harteckých příznivců očekávaly další nářez. Proti byli ale domácí, kteří hru vyrovnali, postupně přebírali taktovku a vytvářeli si i šance. Překážkou byl ale pod břevnem poletující Stehlík. Nevídaný byl úvod druhého dějství, kdy Jiskra po sedmi minutách vyrovnala a další množství vyložených šancí následně neproměnila. To už ale tak nevídané nebylo. Penaltový rozstřel, tak to už je jen loterie, i když Stehlík tentokrát ukázal své kvality i na zemi. Jinak za stálého deště, ale na kvalitním trávníku, se hrál nadmíru pohledný zápas s pravděpodobně spravedlivým výsledkem.