Podhůří - Rtyně

30.05.2018 10:38

TJ Jiskra Podhůří - TJ Baník Rtyně v Pod. 0:5 (0:0). Branky: Prouza 4, Černý. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 0:2. Diváků: 70.

Po středeční vložené dohrávce v Poříčí zraněními značně omlazená sestava domácí Jiskry v první půli předváděla velice pohledný fotbal, k němuž nemenší měrou přispívali i fotbalově vyspělí hosté ze Rtyně. Přestože do vyložených šancí obě obrany soupeře nepouštěly, diváci byli spokojeni se spoustou pěkných kombinací z obou stran. Druhou půli začali domácí patrně o minutu déle, první protiútok a první gól hostí a pak teprve opět začali hrát. Vyrovnání měl na špičce kopačky ze zálohy povolaný nestárnoucí Žďára, ale nestalo se. Rozhodnutí potom padlo na začátku poslední čtvrthodiny, kdy během dvou minut hostující Prouza vstřelil dvě branky a položil základ k čistému hattricku, který potvrdil i čtvrtou branou. Za čtvrt hodiny, tak to klobouk dolů. Je pravda, že domácí v touze vstřelit alespoň jeden gól, mu to otevřením obrany dost ulehčili. Výsledek je, i slovy hostujících hráčů, pro domácí krutý. Ale to je fotbal.