BÍLÁ TŘEMEŠNÁ - PODHŮŘÍ

25.09.2023 08:15

TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Jiskra Podhůří 1:2

Překvapení kola, jak jinak nazvat výsledek zápasu mezi Bílou Třemešnou a Podhůřím. První poločas nabídl bezbrankový výsledek, ačkoliv domácí měli velkou převahu a řadu šancí. Ty ale končily na konstrukci branky nebo v rukavicích gólmana Matlocha. Ten se stal suverénním hrdinou zápasu, ve druhé půli totiž vychytal možné i nemožné, jeho spoluhráči navíc otevřeli skóre jako první, když se po špatně odehraném míči z domácí šestnáctky ideálně trefil Novotný. Třemešenští o to víc zvýraznili tlak, vyrovnání se však dočkali až v 88. minutě, kdy se z trestňáku precizně trefil Vejnar. Sokol chtěl víc, vrhnul všechny síly do útoku, kalich hořkosti si ale vypil do dna, když po špatně sehrané malé domů rozhodl zápas ve třetí minutě nastavení Šebela. Oba celky nastoupily v neúplných sestavách, duel výborně odřídila trojice rozhodčích v čele s Lukášem Nývltem.