Mistrovská utkání

LIBOTOV - PODHŮŘÍ

19.04.2024 13:22
FC Libotov - TJ Jiskra Podhůří 2:0 Velmi důležitý zápas zespoda tabulky byl od začátku pod taktovkou domácích, kteří v prvním poločase zahodili nespočet šancí, ale i hosté měli dva náznaky. Druhý poločas už byl jen v režii domácích a tři body zůstaly v Libotově.

PODHŮŘÍ - RTYNĚ

10.04.2024 07:24
TJ Jiskra Podhůří - TJ Baník Rtyně v Podkrk. 1:6 Rtyně byla v prvním poločase jednoznačně lepším týmem a svoji herní převahu dokázali vyjádřit i gólově. 5:0 po půlce vypovídá za vše! Ve druhém poločase se hra vyrovnala a oba soupeři vstřelili po jedné brance. Konečný výsledek 1:6 je ovšem pro...

MLADÉ BUKY - PODHŮŘÍ

03.04.2024 06:49
Fotbal Club Mladé Buky - TJ Jiskra Podhůří 4:0 Mladobučtí fotbalisté vstoupili do fotbalového jara vítězně. V poklidném tempu dokázali soupeře z Podhůří přehrát a také zahodit spoustu dalších brankových příležitostí. V obou poločasech vstřelili domácí po 2 brankách. V tom první skóroval z...