TJ RTYNĚ - TJ PODHŮŘÍ

14.09.2023 06:28

TJ Baník Rtyně v Podkrk. - TJ Jiskra Podhůří 1:0

Za krásného letního počasí přijel na rtyňské hřiště bojovný tým z Podhůří. Od první minuty se domácí tým snažil zatlačit hosty k jejich brance, ale hostující obrana fungovala spolehlivě tak za zmínku stojí jen šance Hoffmana a Novotného. Hostující tým zahrozil pouze střelou ze střední vzdálenosti, s kterou si domácí gólman poradil. Tato střela bylo v podstatě jediné ohrožení domácí branky za celý zápas. Celkový ráz zápasu určil začátek druhého poločasu, kdy rychlonohého Hoffmana zastavil hostující stoper Dašek za cenu druhé žluté karty a putoval předčasně do sprch. Od té chvíle pokračoval tlak domácích, ale byla to spíše křeč plná nepřesných nahrávek. Domácí vysvobodil až střídající Ondra Šulitka, který nádhernou střelou překvapil hostujícího gólmana. Zbytek zápasu byl už jen boj, plný nepřesností a čekalo se jen na závěrečný hvizd rozhodčího.