PODHŮŘÍ - LIBEČ

02.09.2013 13:06

Podhůří – Libeč 2:3 (1:1). Branky: Kalenský, Dryml – Neubauer, Mišovič, Linhart. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Domácí zůstávají i nadále bez bodu, přestože hráli s Libčí více než vyrovnanou partii, v níž dvakrát vedli. Do úvodu utkání nastoupili s vervou a byli po zásluze odměněni vedoucí brankou, když se zpoza vápna překrásně do šibenice trefil Kalenský. Jenže ouha, za pět minut hosté z nenápadné akce vyrovnali a najednou bylo po převaze. Ta se domácím opět vrátila až ve druhé polovině prvního poločasu a jak se ukázalo, bylo pro ně velkou chybou, že neproměnili ani ty nejvyloženější šance, kdy šli sami na brankáře, ale v zakončení totálně selhali. Z kraje druhého poločasu Dryml přinutil k chybě obránce soupeře, a domácí podruhé vedli. I nadále byli v mírném tlaku, z něhož vytěžili další šance, ale bohužel další branka nepřišla. A poté přišla, již tradičně kolem sedmdesáté minuty, hluchá pasáž domácích, kdy nedostatečný důraz ve vápně trestal Mišovič a pak ještě Linhart. Hosté tím prokázali vysokou efektivitu v proměňování šancí. Domácím se přes veškerou snahu vyrovnat nepodařilo. Je to škoda, protože domácí byli herně lepším mužstvem